O marce

Affair powstało dzięki spotkaniu, które zaowocowało wyjątkową przyjaźnią – projektantki Aleksandry Dubińskiej oraz kochającej modę prawniczki – Marty Krysiak.

Dziewczyny poznały się w 2015 roku, Marta szukała projektantki, która zaprojektuje jej wymarzoną suknię ślubną. Tak trafiła na Olę, która stworzyła dla niej piękny projekt. Ich relacja rozwijała się i zacieśniała, częste spotkania wypełniały rozmowy o modzie, pięknie, filmach i wnętrzach. Z tych rozmów w 2018 roku narodziło się Affair.

„Doskonale uzupełniamy się w naszej pracy i wzajemnie inspirujemy, co jest dla mnie kluczowe w prowadzeniu wartościowej marki o wyjątkowym charakterze” – Aleksandra Dubińska

„Ola nauczyła mnie, jak istotne w codziennym życiu jest otaczanie się pięknem, a dynamika naszego duetu jest niezwykle inspirująca – Aleksandra to prawdziwa artystyczna dusza, ja do większości spraw podchodzę z analitycznego punktu widzenia” – Marta Kudła

Affair powstało dokładnie w tym miejscu, na intrygującym styku dwóch pozornie różnych sposobów patrzenia na świat.

Każdy nasz projekt tworzymy z ogromną starannością, zanim zdecydujemy się na wprowadzenie go do sprzedaży, mierzymy go na sobie, sprawdzamy czy spełnia nasze oczekiwania estetyczne, czy jest wygodny, czy dobrze leży, ale przede wszystkim czy sprawia, że czujemy się w nim piękne.

Zakładamy go na lunch w mieście lub wieczorne wyjście, by poczuć czy tkanina jest przyjemna w noszeniu, dekolt zmysłowo się układa, a kolano jest wystarczająco wyeksponowane 😉 Ubrania Affair mają być kobiece i seksowne, wykonane z miękkich tkanin, są swobodne, wygodne i nie ograniczają ruchów.

Chcemy, by w naszych rzeczach wszystko było idealne dlatego dla każdej kolekcji projektujemy własne, wyjątkowe printy Affair – inspirowane kwiatami. Do tej pory na naszych wzorach pojawiły się: maki, koniczyny, chabry i astry.

Affair to inspiracja kobiecą energią, pięknem przyjaźni i wyjątkowych emocji, które kobiety dają sobie nawzajem.

Najpiękniejszym momentem całego procesu tworzenia jest dla nas widok naszych wspaniałych Klientek – Affair Girls, na których projekty Affair ożywają i przyciągają wzrok. Uwielbiamy spotykać nasze Klientki na ulicy, obserwować je w codziennych sytuacjach, jak noszą nasze rzeczy, posyłamy im wtedy porozumiewawcze uśmiechy… Często potrafią nas zaskoczyć i zainspirować swoimi stylizacjami.

Najważniejsze dla nas podczas tworzenia rzeczy z metką Affair jest przeniesienie celebrowania piękna życia na nasze projekty, a także obserwowanie jak nasze Klientki nosząc je nadają im niezwykłego charakteru.

#haveanAffair

Affair jest wyrazem naszych potrzeb i marzeń. Brakowało nam rzeczy, które mogłybyśmy nosić na co dzień, jednocześnie czując się zmysłowo, lekko i radośnie. Z tej potrzeby i z tęsknoty za romansem damsko-męskiej garderoby, za swobodnym połączeniem delikatności i siły, za przygodą na co dzień – zrodziło się Affair.

Ola od zawsze uwielbiała przemycać męski styl do swojej kobiecej szafy – nosiła ubrania swojego partnera: marynarki, koszule, t-shirty i łączyła je z wyrazistą biżuterią, stylowymi kowbojkami.

Affair to rzeczy, które można dowolnie ze sobą łączyć, zestawiać ze sobą ubrania i dodatki pozornie do siebie niepasujące, puszczając wodze fantazji. Wyjątkowe sukienki można nosić w ciągu dnia do botków, a wieczorem stworzyć z nich bardziej charakterny look – z odlotowymi dużymi kolczykami, szminką na ustach – i pobiec na wino z koleżankami.

[WIDGET-WZ]

Choose your language

Polish English